Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sebou na focení...

novorozenci, miminka:

Focení novorozeňátek je časově náročnější -  trvá 2-3 hodiny. Pro nafocení spících fotek je lepší, když je miminko tak hodinku před focením vzhůru a kojení se může naplánovat až v atelieru těsně před focením.

Sebou pro miminko budou stačit plínky, dudlík a dvě přebalovací podložky. Kapičky pokud miminko trápí bříško. Olejíček pokud se loupe.

Veškeré čepičky, čelenky a jiné doplňky jsou v atelieru k dispozici.

 

13701002_1348125181869190_4650854494246906538_o.jpg

Batolata a děti starší:

 

můžete vzít více oblečení, hodí džíny, různé vestičky,barevné overálky,semišové mikinky s      kapucou,lácláčky, košile,šatičky, čepice, klobouky,kšilfovky, vše co Vás napadne :-), pokud Vaše dítě hraje fotbal nebo máte doma baletku, přibalte také dres či baletní sukýnku :-) Jinak i pro batolata a starší dětičky jsou v atelieru také různé oblečky a doplňky (kravaty,klobouky,čelenky, krajkové overálky atd.)    Také určitě nezapomeňte na oblíbené plyšáky a hračky ;-)

                            

 

 

Pro rodiče: vezměte oblečení klidně více, jak  tmavé   tak světlé,nemusí být jen klasické černé a bílé, hodí se i barevné oblečení, ale bez výrazných nápisů   ...hodí se džíny,trička, košile, šaty....zkuste si pohrát a sladit se například různými doplnky jako jsou šátky, naušnice atd. oblečení nemusí být pro celou rodinu v jedné barvě. Pro exterierové focení se hodí pastelové barvy - růžová, modrá, béžová, hnědá. (! NE: křiklavé,svítivé barvy !) Oblečení pro celou rodinu opravdu nepodceňujte, protože na něm také hodně při focení záleží ;-)

 

 

foto-1.jpg

 web.jpg

 

 

 

 

 

 

fb1.jpg

 

 

 

 

Těhulky:

Ideální je focení v 30-34tt                                                                                                    na focení se hodí: džíny, košile,tuniky,šaty,krajkové spodní prádlo, pyžamové košilky, bolerka,zajímavá trička, vestičky,různé čepky, klobouky, šperky, šátky...

Pokud chcete mít originální fotografie nezapomeňte se mi zmínit o tom, že například jezdíte s partnerem na motorce, či hrajete v kapele nebo sportujete... prostě cokoliv čím by mohly být fotografie pestřejší ;-)

Na těhotenské focení je ideální sebou mít několik modelů na převlečení.

Den před focením je dobré nenosit žádné věci které stahují, např. podprsenky, často bývají otlaky v kůži.

 

13580485_1333877286627313_7274263920023665965_o.jpg